Styret 2022

Leder: Kent Roger Buajordet, Hapro Electronics AS

avd028raufoss@flt.no

kent.roger.buajordet@hapro.no

 M: 915 31 109

Nestleder: Terje Sagstad, Hydal Aluminium Profiler AS

terje.sagstad@hydal.com

M: 911 95 121

Sekretær: Endre Øibakken, Hapro

endre.oibakken@hapro.no 

M: 911 56 475

 

 

Kasserer: Sonja Marit Syversen, Nammo Raufoss AS

sonja.marit.syversen@nammo.com

M: 917 71 550

 

Styremedlem: Geir Gustavsen, Nammo

geir.gustavsen@nammo.com 

M: 976 96 478

Styremedlem: Kristin Degvold Berg, Lepro

kristin@leproas.no 

M: 941 42 743Kai

 

Styremedlem: Kari Brænden Aaslund, Benteler Automotive Raufoss AS

kari.b.aaslund@benteler.com 

M: 414 37 028

Styremedlem: Kai Morten Lilleng, Kongsberg Automotive Raufoss

kai.morten.lilleng@ka-group.com / kmor-lil@online.no 

M: 995 21 846

 

Leilighetsansvarlig: Kai Morten Lilleng

kmor-lil@online.no / kai.morten.lilleng@ka-group.com

M: 995 21 846

Vararepresentant: Katarina Varga, Kongsberg Automotive Raufoss

katarina.varga@ka-group.com 

M: 984 36 158 

 

Vararepresentant: Olav Haugen, Isiflo

o.haugen@isiflo.com 

 

 

 

Valgkomité

Hans Ole Buskum                             Isiflo

Asgeir Stensrud                                Neuman

Magnar Hagen                                   Nara